Güvenilir Çözüm Ortağınız

7. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi

  • Yer: Congresium - ANKARA (ATO Kongre Merkezi)
  • Tarih: 17 Kasım 2016 - 19 Kasım 2016

 

Karayolu Trafik Güvenliği’nin Tüm Paydaşlarını

Buluşturan Etkinlik Geleneksel Hale Geldi!

Ülkemizde karayolu trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla altı yıldır gerçekleştirilen “Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi” beklenilenin üzerinde bir katılım ve ilgi görmüş olup, yedincisi yine, ilgili bakanlarımızın ve kurumların daha geniş katılımı ile Ankara Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde (ATO) yapılacaktır.

Geçtiğimiz yıl, İçişleri Bakanı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlarının teşrifleri ve binden fazla üst düzey yöneticinin katılımıyla gerçekleşen sempozyumun fuar alanında sektöre hizmet sunan yüzlerce firma yer almıştır.

Güvenliğin Zirvesi Bu Etkinlikte Buluşuyor…

İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü, Polis Akademisi Başkanlığı, TŞOF, Türkiye Belediyeler Birliği ve Türkiye Sigorta Birliği öncülüğünde 17 – 19 Kasım 2016 tarihinde düzenlenecek 7. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi’ne tüm ilgili kurum ve kişilerin katılımını görmekten mutluluk duyacağız.

Emniyet Genel Müdürlüğü

AjansFa 2016 ©
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com