Güvenilir Çözüm Ortağınız

3. Kamu Güvenliği ve Güvenlik Sistemleri Fuarı

  • Tarih: 17-19 Kasım 2016
  • Yer: Congresium - ANKARA (ATO Kongre Merkezi)

Bu yıl 7.si yapılacak olan “Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı”,  17-19 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara Congressium (ATO) kongre ve fuar merkezinde düzenlenecektir.

T.C. İçişleri Bakanlığı, T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen etkinlik, yurtiçi ve yurtdışından satın alma heyetlerinin yanında birçok Büyükşehir Belediyesi’nin de katılımı beklenmektedir.

Organizasyon 3 ana konu etrafında şekillenecektir. Bunlar; “Trafik ve Trafik Güvenliği”, “Kamu Güvenliği”, “Güvenli Şehirler” şeklindedir.

“Trafik ve Trafik Güvenliği” başlığında, Emniyet Genel Müdürlüğü, Karayolları Genel Müdürlüğü sahipliğinde bu yıl 7.si gerçekleştirilecek Karayolları Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi düzenlenecek. Türkiye’deki konu ile ilgili kanaat önderlerinin katılımı ve Trafik konusunda Türkiye’nin en önemli mecrası haline gelmesi planlanmaktadır.

“Kamu Güvenliği” başlığında, kamu güvenliği konusunda faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların katılımı ile bilgi, ürün/hizmet, tecrübe paylaşımlarının yoğun olarak yapılacağı, bölge ülkelerden satın alma heyetlerinin getirileceği bir çalışma planlanmaktadır. Bu çerçevede kamu güvenliği, finans kuruluşlarının güvenliği, toplumsal olaylara müdahale, antiterör, göç, sınır güvenliği gibi konular ele alınacaktır. Bu konularda faaliyet gösteren firmaların katılımı beklenmektedir.

“Güvenli Şehirler” –  “Safe Cities” başığında ise, başta büyük şehirler olmak üzere, vatandaşların güvenli bir şehirde yaşayabilmeleri için ne tür politikaların ve hizmetlerin üretilmesi gerektiği ile ilgili çalışmaların masaya yatırıldığı, ürün ve hizmet gruplarının sunulduğu, sadece Türkiye’deki büyükşehir ve şehirlerin değil, bölge coğrafyasındaki şehirlerin yöneticilerinin davet edildiği bir organizasyon olarak planlama yapılmaktadır.

Açılışına T.C. Cumhurbaşkanı, T.C. Başbakanı, T.C. İçişleri Bakanı ve T.C. Ulaştırma ve Denizcilik ve Haberleşme Bakanı’nın katılımı ile gerçekleştirilmesi planlanan, 7. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin sadece ticari anlamda değil, bilgi ve know-how paylaşımının da yapıldığı sektöre yön veren bu bölgenin en büyük ve etkin organizasyonudur.

AjansFa 2016 ©
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com